03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
כיצד חוגגים מסיבות סוויט סיקסטין

כיצד חוגגים מסיבות סוויט סיקסטין

בכל גיל באשר הוא חשוב לציין ולחגוג את יום ההולדת. אבל ישנם ימי הולדת מיוחדים, שיש להם ערך נוסף ושיש להם חשיבות מיוחדת. ללא ספק אחד מהם הוא גיל 16, ולא סתם נוסף לו הכינוי סוויט סיקסטין. זוהי שנה שראוי לציין באופן מיוחד ושונה במקצת, כפי שנהוג בעולם הגדול מסיבות סוויט סיקסטין נוצצות לכבודן של הבנות. המסיבות האלה הגיעו מזמן לארץ והכניסו את המסורת המתוקה. מסיבת סוויט סיקסטין יכולה להיות מסיבה לבנות בלבד, אבל בהחלט יכולה להיות גם מסיבה גדולה יותר בסגנון נשף של ממש עם ריקודים, אווירה מקפיצה ובהחלט חוויה שתשאר לכל החיים. אפשרות אחרת היא לחגוג את האירוע בצורה קצת שונה. מסיבה שהיא סדנה או פעילות מיוחדת לפי בחירה.

נשף – כמו גדולים

דרך אחת לחגוג את מסיבת הסוויט סיקסטין היא לארגן אירוע ובו כל החברים והחברות נפגשים לנשף מהאגדות. כולם מגיעים לבושים במיטב הבגדים המרהיבים, הנערות מגיעות מאופרות והנערים גם הם מגיעים טיפ טופ. באולם מנגנים את מיטב הלהיטים ויש גם פינה ובה מגישים כיבוד טעים. ניתן לדאוג לכך שבמסיבה יהיה מנחה מקצועי, אפשר לארגן גם פעילויות כגון קריוקי מלהיב, תחרות צילומים עם פרסים ואפשר גם להזמין להקה חיה או סטנדאפיסט. את הנשף ניתן ללוות באטרקציות כגון מכונות עשן, מכונת בועות סבון, תאורה מקצועית וכיוצא בזה.

מסיבת ופעילות מדהימה

אפשר בהחלט לארגן גם מסיבות סוויט סיקסטין בצורה שונה, לאו דווקא באווירה של נשף ריקודים. ניתן לארגן מסיבה שבה יש פעילות מתוכננת מראש שהיא האטרקציה העיקרית. את הסדנה או הפעילות ליום ההולדת נהוג לבחור לפי הטעם. למשל, ניתן לבחור פעילות מתחום האופנה והסטיילינג – סדנת איפור, סדנת התאמת בגדים, עיצוב שיער ועיצוב צמות. אפשר לערוך פעילות מודרכת של ריקודים מקצועיים – ריקודי בטן, ריקוד דרום אמריקאי, ריקודים סלוניים, היפ הופ והעיקר – לזוז, לשמוח וליהנות.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ