03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מסיבות בת מצווה באולמות אירועים

מסיבות בת מצווה באולמות אירועים

בת מצווה היא סיבה למסיבה. כאשר מגיעה נערה לגיל 12 היא חוגגת עם בני משחתה את מסיבת בת המצוות שלה בשלל צרכים מגוונות הפופולאריות כיום לחגיגת השמחה. השמחה גדולה, אורחים רבים מוזמנים ומגעים לחלוק עם כלת בת המצווה את הרגע הגדול ביותר בחייה עד כה.

ענף מסיבות בת מצווה התפתח מאוד בשנים האחרונות ונוצרה תחרות של ממש בין כלות בת מצווה על חגיגת מסיבות בת מצווה בצורה היפה ביותר, בלתי נשכחת, בלתי שגרתית- אירוע שלא קרה עד היום.

לחגוג באולם אירועים או במועדון

מסיבות בת מצווה לרוב מתקיימות באולם האירועים הפופולארי והנוח ביותר. אולם אירועים מספק לבעלת השמחה אירוע לפי בחירה (כך למשל, ניתן לעצב את בר האירועים לפי אופי המסיבה), היא תוכל להכניס כל אטרקציה שרק תרצה למסיבת בת המצווה שלה ולנהל את האירוע על דעת רצונה ורצון המשפחה. בנוסף ישנו מקום לריקודים, שולחנות לאכול, אוכל משובח מהטובים בשוק ועוד.

בנוסף קיימת אפשרות לבצע את חגיגת בת המצווה במועדון. במועדון זה ישנה אפשרות להזמין חברים ומכרים קרובים של כלת בת המצווה בלבד ומנגד ניתן להזמין קהל רחב יותר של קרובי משפחה, חברים ועוד. מועדון בת מצווה יספק ריקודים בלי סוף, הנחייה של ערב בלתי נשכח לחוגגת בת המצווה ועוד שלל אטרקציות. חשוב לציין כי קיימים מועדונים לבת מצווה המספקים גם אוכל וממתקים לחוגגים הצעירים.

 

לקריאה על חבילות בת המצווה במועדון קליק- כל מה שתקבלו אצלנו במסיבת בר או בת מצווה

מסיבות בת מצווה בסימן כוכב נולד

לעיתים, חוגגת בת המצווה התברכה בכישרון שירה נהדר. ניתן לקיים מסיבת בת מצווה בסימן כוכב נולד. במסיבה שכזו תפגין כלת בת המצווה את יכולות השירה שלה בשיר סולו או במגוון שירים אותם תשיר אל מול קהל חבריה ואורחיה. ניתן גם לעשות זאת כמו תחרות כוכב נולד- דבר המושך עניין והתפעלות רבה מהאורחים. בסוף האירוע תכין כלת בת המצווה מופע משותף עם צוות הבידור המקומי.

מסיבת בת מצווה בסימן קולנוע

באם כלת בת המצווה בעלת כישרון משחק ועמידה מול מצלמה, ניתן לערוך עבורה מסיבת בת מצווה בסימן קולנוע. במסיבה זו תכין כלת בת המצווה ביחד עם צוות הבידור המקומי סרט על חייה או סרט המשקף את חייה בצורה כזו או אחרת. סרט זה יוקרן לכלל האורחים בנוסף למופע שיוצג בסוף הערב בכיכובה של כלת בת המצווה בשיתוף צוות הבידור.

מסיבות בת מצווה הפכו לתעשייה של ממש. כל נערה רוצה את האירוע הייחודי רק לה ולמועדונים האולמות השונים יש את הדרכים המעולות להציע לה ערב בלתי נשכח, עמוס חוויות המציג אותה ואת כישרונותיה באשר הם במרכז הבמה אל מול כל אורחיה.

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ