03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
כיצד להפיק בת מצווה מבלי לקרוע את הכיס

כיצד להפיק בת מצווה מבלי לקרוע את הכיס

מזל טוב הבת שלכם בת 12, הגיעה לגיל מצוות משמח שמסמל את כניסתה לעולם הנשיות, אבל כיצד אפשר לחגוג את האירוע מבלי לסיים עם חובות? שאלה נהדרת והאמת שישנן כמה עצות מועילות לקיום אירוע כייפי ומהנה לילדים ולמבוגרים המלווים בלי לחרוג מתקציב ברור.

ברגע שמתחילים את מחול ההפקות קשה לרדת מהרכבת ולחזור אחורה. כל מפיק אירועים לוקח את העמלה שלו ובתמורה לכך הוא עובד על-פי נוסחה קבועה: אוכל+לוקיישן+אטרקציות. אמנם מפיקי אירועים יחסכו זמן יקר בהתעסקות מיותרת ולרובם גם יש הנחה משמעותית בקרב הספקים הקבועים שלהם אבל הם לא מחפשים איפה לחסוך כסף, זו לא העבודה שלהם. בנוסף, רובם ינסו להציע 'מחיר כולל' לכל העסקה, מחיר זה גולם בו את העמלה שלהם מבלי שתדעו על כך ולכן ההמלצה היא לחסוך את מפיק האירוע. אם בכל זאת מתוכנן אירוע בגן אירועים, מומלץ לפנות למפיק של גן האירועים עצמו לאחר שסגרתם מחיר על השימוש במקום, מוזיקה ואוכל.

צאו מחוץ למסגרת

עולם הפקות אירועי ילדים הינו עולם מפותח עם מחירים קבועים. שוחחו עם הילדה שלכם, בקרוב היא עומדת להפוך לאישה ונכון לשער שיש לה מושג וחצי מה היא רוצה לעשות ביומולדת שלה. ברוב המקרים היא לא תגיד לכם 'אני רוצה מסיבה עם קייטרינג וריקודים לבני משפחתי' פשוט בגלל שזה לא מה שהן באמת רוצות, אסייג ואומר- הן יהינו מכל חגיגה שתיערך לכבודן אך אולי החלום שלהם יעלה הרבה פחות. בת מצווה רכיבה על סוסים? בת מצווה בים? בת מצווה רק היא ואתם (בלי הקטנים) בטיול אקזוטי שהיא לא תשכח כל חייה? אם הילדה שלכם לא חושקת באירוע רב משתתפים ובעצם האירוע נועד לבני המשפחה ולכם- יש מקום לשקול שנית. לרוב החלום של הילדה שלכם יעלה הרבה פחות מאירוע נסיכות נוצץ באולם אירועים.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

אתם אמנם הייתם בהמון בהפקת הבת מצווה אבל הבת שלכם לא מכירה את האירוע על בוריו, מה שחשוב לה זה תשומת הלב והחיבור האישי שלה לאירוע. לכן מומלץ לערב את כלת השמחה בהפקת הבת מצווה, כך תגלו שאפשר לעשות לימונדה מלימונים ולחסוך כסף על ידי שילוב הילדה וחברותיה בתכנון. בצורה כזאת היא לא תצפה להרים וגבעות שכן היא מיודעת לעומק מה מתוכנן לכבודה, היא תוכל לראות את רמת ההשקעה שמושקעת לכבודה ובנוסף, אינטראקטיביות בפעילויות של מבוגרים תוסיף נופך של אחריות ההולמת את מעמד הגיל החדש ותהפוך את האירוע לאישי יותר עבור הילדה.

שניים זה לא לבד

בגיל 12 לילדה כבר יש חברות טובות מהכיתה, ילדות בגיל הזה הן חיה חברתית בצורה חד משמעית, הן חיות את החברות- זה משהו גורף עבורן (הולכות יחד לאותם חוגים, ביחד בבית הספר ובמסיבות כיתה). רוב הילדות ישמחו לאירוע חגיגות בת מצווה יחד עם חברה נוספת, או אפילו שתיים. כמובן שלמשפחה הנוספת יהיו עוד מוזמנים ולכן משמעות הדבר היא הוצאה נוספת- אבל במבט כולל על עלות האירוע הוספת חברה מוזילה משמעותית את העלויות והופכת את האירוע למשמעותי יותר עבור החוגגות.

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ