03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הפקת קליפ בת מצווה להקרנה במועדון בת מצווה

הפקת קליפ בת מצווה להקרנה במועדון בת מצווה

ארגון והפקת בת מצווה דורשים השקעה רבה, הרי בני הנוער של היום הם דעתנים ויודעים בדיוק מה שהם רוצים ודורשים את הטוב ביותר עבורם. כאשר מדובר בהפקת בת מצווה, נראה כי הדבר דורש יותר תשומת לב, הרי בנות באות עם דרישות מסוימות שדי קשה לסרב להן.

אחת האטרקציות המדוברות יותר אותן יש לתכנן היטב עוד טרם הפקת האירוע הוא – כל עניין הצילום ולבל נשכח את הפקת קליפ בית מצווה שהפך שם ודבר בשנים האחרונות ונראה כי כיום אין בת מצווה ללא קליפ מושקע שכזה.

למעשה, מדובר בהפקה של ממש, הרי הצילומים חייבים להיעשות בקפידה עם החלפת תלבושות, ביקור בלוקיישנים שונים, שילוב של אביזרים ואקססוריז, בחירת לוקיישנים מדליקים ובכלל הפקה של ממש.

מגוון סגנונות של קליפים

ההיצע בתחום הצילום והפקת קליפ בת מצווה הוא רב ונראה שככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת כך יש יותר ויותר חידושים ואופציות בתחום כמו – אפקטים שונים, עריכה מיוחדת ועוד. אז בואו נראה כיצד נראה קליפ בת המצווה, מהן האופציות, האם כדאי קליפ רציני ואולי בכלל מצחיק, האם רק כלת בת המצווה תשתתף בו או שהיא תהיה מלווה עם בני משפחתה?

הפקת הקליפ מעלה לא מעט שאלות, הרי הקליפ הוא המסמר של הערב וכל תשומת הלב מופנית אליו כאשר הוא מוקרן על המסך והוא בכלל מזכרת מהנה מהאירוע.

מה כדאי, איזה סגנון?

הקליפ חייב להיות מתאים בקפידה לרצונות כלת בת המצווה, לכן כדאי להציג בפניה כמה אופציות ופשוט לתת לה לבחור מה היא רוצה. כמובן שניתן להראות לה דוגמאות שונות, כך שתוכלו לפנות לצלמים המתמחים בהפקה ועריכת קליפ לבת מצווה ופשוט להתייעץ איתם ולבחון כמה אופציות.

אנשי המקצוע באולפן יוכלו לסייע לה לבחור, אם היא רוצה שיר מקורי עם מילים המאפיינות אותה, האם היא זאת שרוצה לשיר או לבחור שיר של זמר האהוב עליה, אולי היא בכלל רוצה שהיא וכמה חברותיה ישירו יחד? כמובן שרק היא צריכה להחליט, אך תמיד תוכלו לייעץ לה.

מה כולל קליפ בת המצווה?

כידוע לכולם, לכל אחת יש את הדרישות שלה וודאי ראיתם כי יש מגוון עשיר של קליפים אשר שונים זה מזה מבחינת סגנון, עריכה והפקה.

אך חשוב שלא לוותר על הפרמטרים הבאים: חשוב להיות מקוריים ולהפתיע את האורחים, אל תוותרו על ברכה והבעת תודה לאורחים שהגיע לחגוג עמכם, יצירתיות ועוד.

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ