03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
בחירת מועדון למסיבות בת מצווה -בהקשר של עלות ושל בטיחות

בחירת מועדון למסיבות בת מצווה -בהקשר של עלות ושל בטיחות

יש מועדונים רבים בארץ שמציעים שירותים דומים, ולפני שבוחרים את המועדון כדאי להתייעץ עם מישהו שערך אירוע כזה לאחרונה, או עם בני נוער שהיו באירועים כאלו ויכולים לספר איפה נהנו יותר. כדאי לבחור במועדון שעושה הרבה מסיבת בת מצווה, ולא במועדון שעושה סוגים שונים של מסיבות ולא מתמחה במסיבות לנוער, כיוון שאלו עלולות להיות מסיבות שלא יתאמו באופיין לנוער ולכלת השמחה. ניתן למצוא המלצות וחוות דעת רבות ברחבי הרשת.

בטיחות במועדון

נושא נוסף שכדאי לשים לב אליו, הוא נושא הבטיחות. מדובר בעשרות ולעתים מאות ילדים שנמצאים בחלל סגור, ללא השגחת הוריהם ובליווי של מעט מאוד אנשים מבוגרים. יש לשים לב שיהיה מישהו שיקפיד על התנהגות נאותה ושימנע מריבות או אפשרויות אחרות לא רצויות. כמו כן חשוב לבדוק שלמועדון יש את כל אישורי הבטיחות הנדרשים כדי לערוך מסיבות שכאלו, שהאנשים שעובדים במועדון יודעים כיצד להתנהג בחברת ילדים, ושיש להם את כל המידע הדרוש לגבי התנהגות במצבים בלתי צפויים ובמקרי לחץ שיכולים לקרות.

עלויות של מסיבות בת מצווה


מבחינת העלויות, הטווח רחב מאוד, ותלוי בסוג המסיבה שבה תבחרו. אפשר לבחור במועדונים יוקרתיים ובמגוון רחב של אטרקציות ופעילויות בתשלום נוסף, ואפשר להסתפק בחבילת הבסיס שמציע המועדון עבור סטנדרטיות. בין שלל האטרקציות אפשר למצוא כיום זירות משחקים, דוכני אוכל מיוחדים כמו סושי וטורטיות, דוכני איפור לנערות, דוכנים למניקור ופדיקור, קליפ מיוחד לחוגגת שיוקרן על מסכים מיוחדים ועוד. לבעלי המועדונים יהיו רעיונות רבים בשבילכם, ותוכלו לבחור במה שמתאים לכם ביותר

מועדון קליק בפתח תקווה הוא המועדון המוביל במרכז ללמסיבות בת או בר מצווה. כתובתנו:

רחוב צבי ברגמן 5, פתח תקווה

החשיבות בשילוב מוזיקה במסגרת אירועים היא רבה מאוד. כל אירוע חייב במוזיקת רקע על מנת להכניס את האורחים לאווירת האירוע ואין ספק ששילוב של מוזיקה הוא חלק ממרכיב נורא חשוב במתכון לאירוע מוצלח. החלק היותר בעייתי הוא הבחירה של המוזיקה. כל אירוע דורש מוזיקה מתאימה ובחירה לא נכונה של אנשי מקצוע בתחום המוזיקה, או וויתור על אנשי מקצוע בתחום המוזיקה במהלך אירוע יכול להביא לאי הצלחת האירוע כולו. לכן, מומלץ לרכוש שירותים של אנשי מקצוע בתחום המוזיקה לאירועים.

הרכבים מוזיקליים לאירועים מתאימים במיוחד בשביל חתונות, בר מצווה, ברית או מסיבות בת מצווה ואירועים קלאסיים נוספים. הרכב מוזיקלי משלב הופעה מלבד מוזיקה ונותן לקהל תחושה שהוא רואה את מה שהוא שומע. שילוב של הרכב מוזיקלי באירועים הוא מתכון מנצח להצלחת האירוע שלכם. רצוי לערוך השוואת מחירים מקיפה בין מספר הרכבים מוזיקליים בטרם הזמנת הרכב, וכמו כן לבדוק ביקורות באתרי אינטרנט שונים ברשת. בחירה של הרכב מוזיקלי בתור

מוזיקה לאירועים היא בחירה נבונה, אך רצוי לקחת בחשבון שמדובר בעלות גבוהה יותר מדי.ג‘י לאירועים לדוגמא.

תזכרו אותנו כשמגיע הזמן: מועדון הקליק - מועדון למסיבות בת מצווה

 

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ