03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
האטרקציות המוצעות במועדונים לחגיגות ימי הולדת

האטרקציות המוצעות במועדונים לחגיגות ימי הולדת

יותר ויותר ילדים ומשפחות מעדיפים לקיים חגיגות של ימי הולדת במועדונים אשר מתמחים בתחום. כאשר חוגגים בצורה כזאת את יום ההולדת, ניתן לארח מספר מוזמנים גדול למדי, בלי לבלגן את הבית ובלי שצריך לטרוח בארגון. מרבית המועדונים יציעו חבילה של שירותים ואטרקציות, שיהפכו את המסיבה למהנה לכל הילדים.

לנוחות הקורא, בשורות הבאות נסקור את הסוגים השונים של האטרקציות המוצעות במועדונים לחגיגות ימי הולדת.

מתקנים לקטנטנים

כאשר מדובר ביום הולדת לילדים קטנים ולפעוטות, ניתן לשלב סוגים שונים של מתקנים מתנפחים. גם טרמפולינות בטיחותיות יכולות בהחלט לבוא בחשבון ומועדונים רבים לימי הולדת בהחלט מציעים אותן. בנוסף, יש גם מתקני טיפוס, מתקני ג'ימבורי ועוד.

שולחנות משחק

גם כאשר מדובר ביום הולדת שאיננה מיועדות לקטנטנים ממש, אפשר בהחלט למצוא אטרקציות מתאימות שכוללות שולחנות משחק. שולחנות המשחק הנפוצים יהיו בין היתר של משחק הכדורגל, שולחנות סנוקר ומיני סנוקר וכן מתקן המכונה הוקי אוויר. יש גם אפשרות למתקן של כדורסל ויש גם אפשרויות נוספות כגון חיצי קליעה למטרה, דוכני קליעה של כדורים ועוד.

אטרקציות של שירים

לצד הפעלות יזומות שמציעים הרבה מועדוני יום הולדת, יש גם כאלה שמציעים מתקני שירה וקריוקי. בנוסף, יש מקומות שבהם בהחלט ניתן למצוא שירות של תקליטן שהופך את המסיבה למרקידה במיוחד. גם כאשר לא מעוניינים באופציות אלה, תמיד כדאי לוודא שלמועדון מערכת הגברה וכן אפשרות לשלב מוזיקת רקע.

אטרקציות אכילות

מקום של כבוד שמור כמובן לאטרקציות מתחום הכיבוד והמזון. בעוד שחלק מהמקומות יציעו לחמנייה ונקניקיה, יהיו מועדונים שיציעו גם מתקני פופ קורן, מתקן של סוכר על מקל (צמר גפן מתוק), מתקני שתיה קרה, ברד או גלידה. השילוב של פעילות מהנה ואוכל טעים למסיבות הוא שילוב נכון ומתבקש.

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ