03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
אירועים בסגנון כפרי – אולם אירועים בטבע

אירועים בסגנון כפרי – אולם אירועים בטבע

בשנים האחרונות בוחרים רבים לחגוג את האירוע שלהם באולם אירועים בטבע טבע במקום בגן אירועים או באולם אירועים באמצע העיר הסואנת. האווירה המיוחדת שבמקום, תחושת החופש וגם השקט והשלווה, הופכים את הטבע למרחב מתאים לערוך בו אירועים מסוגים שונים. הנה דוגמא לכמה אירועים שנים לערוך בתוך אולם אירועים בטבע:

חתונה באווירה של טבע – אולם אירועים בטבע, המתאימים לאירועים בסגנון כפרי, מספק את המרחב המושלם לאירועים כמו חתונה. בין אם זו חתונה קטנה וצנועה או חתונה גדולה עם מוזמנים רבים, זהו פתרון נהדר לאירוע שכזה. מי, שלמשל, רוצה להפוך את החתונה כולה לחתונה טבעונית עם קייטרינג הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, יכול לנצל את האווירה המיוחדת שבמקום ולהפוך את החתונה כולה לחתונה על טהרת הטבע והאדמה.

מסיבת בת או בר מצווה – במקום לחגוג את מסיבת בר או בת המצווה באולם אירועים מנוכר, למה שלא לחפש אולם אירועים בטבע, אולם עם אווירה קצת אחרת? בדרך כלל מדובר במסיבות הנערכות בשעות אחר הצהריים או הצהריים. למסיבות האלו מגיעים ילדים רבים ובכלל, אורחים בטווח גילאים רחב. הקלילות וחוסר הרשמיות של אולמות אירועים שכאלה, הופכת את המסיבה לכולה לכיפית הרבה יותר, משוחררת הרבה יותר וגם מהנה יותר.

יום הולדת – אם אתם חוגגים השנה יום הולדת שישים או מחפשים מקום לחגוג בו את יום ההולדת ה – 21 של הבת או של הבן שלכם, למה לא להזמין את כולם אל אולם אירועים בטבע ולהפוך את היום החשוב הזה ליום שאף אחד לא ישכח, ובמיוחד אתם? אולם האירועים בטבע יאפשר למסיבת יום ההולדת שלכם להיות צבעונית וקלילה יותר. הוא יהפוך את היום החשוב הזה ליום מהנה ליום שבו יוכלו האורחים שלכם לבלות יחד אתכם ועם האורחים הנוספים, לצד אוכל משובח ותפאורה מקסימה.

בין אם זו מסיבת יום הולדת גדולה, חתונה או כל אירוע אחר, אולם אירועים בטבע הוא פתרון נהדר לכל מי שרוצה לערוך אירוע באווירה שונה ופחות מחייבת. אירוע זורם יותר, נעים יותר וגם כזה שמוקף כולו בטבע נהדר.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ