03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מסיבות בת מצווה בישראל -הצעות לחגיגה

מסיבות בת מצווה בישראל -הצעות לחגיגה

בעוד שלפני לא יותר מעשרים שנים מסיבת בת המצווה הייתה אירוע מינורי ושולי לעומת החגיגות של חתני בר המצווה, בימינו השוויון בין המינים מתחיל כבר בנעורים, כאשר יותר ויותר בנות מצווה צעירות רוצות חגיגה אמיתית ושלמה לרגל יום מיוחד זה.

ישנן דרכים רבות לחגוג את בת המצווה, וכולן מביאות איתן יתרונות שונים, ואפשרויות שיש לברור ולהתאים לאופי החגיגה שאתם מחפשים, עד למציאת אותו אלמנט שמתאים בדיוק לרצונות של העולה למצוות.

רעיונות שונים לבת מצווה
אירוע קלאסי – לפני שנצלול לתוך האירועים המיוחדים והרעיונות החדשים, נזכיר כי זוהי גם ההזדמנות הראשונה של הבת שלכם להיות אורחת הכבוד באירוע קלאסי, בו יש קבלת אורחים עם מנות מיוחדות, התכנסות לצורך החגיגה עצמה, קייטרינג לארוחה מלאה, וחגיגת ריקודים.

קשה לטעות עם אירוע מסוג זה, בייחוד כאשר מטבלים אותו עם הפעלות ייעודיות המתאימות לילדים בגיל זה, ותוך מחשבה על הרצונות של הבת שבוודאי יכולה ללמד אתכם בדיוק מה היא רוצה באירוע.

מספרי סיפורים – בת מצווה הוא גיל מיוחד, על קו התפר בין ילדות לגיל ההתבגרות. רוב ההורים יעידו כי למרות הטקסיות המסורתית שבגיל זה, מדובר עדיין בילדים, קטנים מדי לחגיגה של מבוגרים, אך גדולים מספיק בשביל ליהנות מהפעלה ייחודית ואיכותית עם ערך מוסף. מספר סיפורים לילדים בגיל זה יוכל לשלהב את הדמיון והרוחות, ולהביא את כולם לחוות מציאות משותפת דרך החיבור שבסיפור, חיבור שעובד בבסיס כל אירוע מוצלח.

תיאטרון וסטנד אפ לילדים
למצוא הפעלה לאירוע אליו מוזמנים כמות די דומה של מבוגרים וילדים זה אתגר. אומנויות הבמה מאפשרת לנו לעשות את זה בדיוק, עם אומני סטנד אפ היודעים לשלב מופע שיצחיק את כל האורחים, בכל הגילאים.

תיאטרון אימפרוביזציה הוא גם בחירה שהפכה פופולארית בשנים האחרונות, והוא מרחב מעולה לחגיגה משותפת המאפשרת אירוע שמחבר את קו התפר בין האורחים, מבוגרים וילדים כאחד, ויוצרת אירוע מקורי, מעניין ומהנה, מהסוג שכולם יזכרו עוד הרבה.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ