03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
תקליטן לאירוע

תקליטן לאירוע

מציאת תקליטן לאירוע יכולה להיות משימה טריקית. איך אפשר לדעת שהתקליטן מתאים לסגנון שלנו, שהוא מנוסה בסוג האירועים הזה, ושהוא באמת תקליטן מקצועי ולא סתם חובבן? ישנן דרכים למצוא תקליטן לאירוע בלי לעשות טעויות ופאשלות.

אתר – אם לתקליטן יש אתר אינטרנט, זאת כבר התחלה טובה. אפשר לראות שהוא רציני בתחום ומשקיע בעבודתו. בנוסף, תוכלו לקרוא באתר פרטים על התקליטן, אילו אירועים הוא עושה, באיזו מוזיקה הוא מתמחה, מה הוא משמיע בדרך כלל, ומה הסגנון שלו. אפילו עיצוב האתר שלו יכול לתת לכם אינדיקציה לגבי הסגנון. לתקליטנים רבים יש עמוד בפייסבוק והם מפרסמים תמונות ומוזיקה, מה שיכול ממש ממש לעזור לכם לבחור.

המלצות – בקשו המלצות מחברים ומכרים לגבי תקליטנים שהם הזמינו לאירועים שלהם. אם קיבלתם המלצה על תקליטן צרו איתו קשר וודאו שהסגנון שלו מתאים לאירוע שלכם. המלצות הן בדרך כלל הדרך הכי טובה להגיע לבעלי מקצוע איכותיים, אבל במקרה הזה יש גם עניין של טעם אישי וחיבור לעבודה של התקליטן. לכן חשוב לדבר איתו ולראות אם נוצר חיבור לפני שקובעים איתו את התאריך.

איזה סוג אירועים הוא עושה – רוב התקליטנים מוכרים את עצמם כתקליטנים לכל אירוע, אבל יש הבדל בסופו של דבר בין בר מצווה לחתונה. כשמארגנים אירוע קטן או בינוני אין צורך בתקליטן שעושה בעיקר חתונות, והוא גם יהיה בדרך כלל יקר יותר. לעומת זאת גם לא כדאי להזמין תקליטן של אירועים קטנים כדי לעשות לכם את החתונה. יש הבדל בנסיון, במקצועיות, ובסגנון של תקליטנים לאירועים קטנים ולאירועים גדולים וכדאי להתחשב בכך. כך למשל, עבור מסיבת בר מצווה קצבית כדאי לבחור תקליטן יותר צעיר וקליק

סגנון – אמנם תפקידו של תקליטן לאירוע הוא להתאים את סגנון המוזיקה לאירוע, לא משנה מה, אבל תמיד יש מגע של טעם אישי. אל תקחו תקליטן שאתם לא מתחברים לסגנון שלו. אתם אמנם תשבו איתו ותתנו לו רשימה ארוכה של שירים וסגנונות שאתם רוצים שיושמעו, אבל בסופו של דבר יהיו שירים שהתקליטן יצטרך להשמיע על דעת עצמו, ואם הוא לא בקי בסגנון שבקשתם, זה פשוט לא יהיה זה. יש עשרות סגנונות שמשמיעים באירועים, מוזיקה ישראלית, רוק, פופ, דאנס, מזרחית, או מוזיקה זרה, ותקליטן שמתמחה בז’אנר המבוקש יתרום לאירוע מוצלח

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ