03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
בר מתוקים לבר מצווה

בר מתוקים לבר מצווה

בר מתוקים לבר מצווה
כשבננו מגיע לגיל מצוות, זה ללא ספק מאורע מרגש וייחודי המתרחש רק פעם אחת בחייו. רוב האנשים לא מסתפקים אך ורק בסעודה לכבוד המאורע ובאולם מתאים – כולם רוצים יותר. כל הורה רוצה באופן טבעי לעשות את הטוב ביותר עבור ילדו, ומה יותר ישמח את הילד בר המצווה מתוספת בר מתוקים לבר מצווה שנערך במיוחד עבורו?

כיוון שלא חוגגים כל יום בר מצווה, חשוב שהאירוע יהיה מושקע וייחודי הן עבור הנער בר המצווה והן עבור האורחים הרבים שעתידים לפקוד את האירוע.

למה לבחור בתוספת של בר מתוקים לבר מצווה
בראש ובראשונה, הצבת בר מתוקים לבר מצווה משדרגת את האירוע פי כמה. הבר מעוצב בצורה דקורטיבית ומזמינה ומכילה שפע ממתקים ושוקולד איכותי במיוחד המותירים לנער הבר מצווה טעם נפלא בפיו והרגשת חמימות בלב. בנוסף, האפשרות של בר מתוקים מתאימה לכל גיל – בין אם אתם מזמינים ילדים צעירים לבר המצווה ובין אם האורחים המוזמנים הם רובם מבוגרים יותר – תהיו בטוחים שכולם יצאו מרוצים וירוצו לטעום ולנסות שוב ושוב משפע הממתקים שיש לבר להציע.

כמו כן, תוספת בר מתוקים לבר מצווה שלכם מאפשרת לאנשים שאינם יכולים להישאר עד לסוף האירוע, ליהנות מקינוחים מיוחדים גם בתחילתו. אין כל ספק, שהרבה מן המוזמנים היו מעדיפים להישאר עד לסיומו של האירוע, אך כשהאפשרות הזו לא קיימת - באמצעות שילוב בר המתוקים גם הם יוכלו לטעום מהקינוח. כדאי לציין, שחברות רבות מספקות במסגרת בר המתוקים הייחודי גם בר קטן נפרד המיועד למשקאות מתוקים האהובים במיוחד על נערים ונערות.   

בר מתוקים – ממתקים והרבה יותר מזה!
אם הגעתם בעבר לאירוע ששילבו בתוכו בר ממתקים מעוצב, וודאי נדהמתם לראות שפע ממתקים כמוהו לא ראיתם בימיכם: פרלינים איכותיים, מפלי שוקולד הבנויים קומות קומות, פונדו שוקולד, ופל בלגי, פנקייקים, עוגיות מיוחדות, שיפודים מעוצבים המכילים סוכריות ומרשמלו, זרים וסלסלות מעוצבות שבתוכם ממתקים רבים, שלל פירות העונה, מתקני סוכר ופופקורן, מרציפנים מעוצבים ועוד ועוד... האפשרויות הן מגוונות מאוד, ניתן לשלב ביניהן וליצור חוויה קולינארית ייחודית ואיכותית, הן עבור חתן הבר מצווה והן עבור המשפחה והאורחים.

בנוסף, יש חברות המציעות בר מתוקים אקטיבי המאפשר לכל האורחים שלכם לעצב את הממתקים בעצמו - לקלוע שיפודים מסוכריות ג'לי, לעצב פרלינים מקוריים וליהנות מחוויה בלתי נשכחת!

ומה עם אלו שלא אוכלים סוכר?
בכל כלל, יש יוצאים מן הכלל. בכל אירוע, יש אנשים שלא יכולים לאכול סוכר מטעמי בריאות ובכל זאת היו מעוניינים להתנסות משפע הממתקים שיש לבר המתוקים להציע. לצורך מטרה זו – חברות רבות מספקות עבור חלק מהממתקים תווית "דייאט" מה שאומר שהסוכרתי יאכל לטעום מהם ללא חשש וכך לא ירגיש מקופח.

לסיכום - אין כל ספק, שבר המתוקים בטקס הבר מצווה שלכם יהיה האתר הפעיל ביותר בכל האירוע כולו.

פלאש בר מתוקים  מתמחה בכל סוגי המתוקים בבר באירוע שלכם החל ממפלי שוקלד ועד לשיפודי סוכריות, היכנסו והתנסו
http://www.flashbar.co.il/SweetBar.html

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ