03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
העלות של חגיגת בת מצווה במועדונים

העלות של חגיגת בת מצווה במועדונים

בשעה טובה, בת המצווה של הילדה שלכם מתקרבת, ואתם מתחילים במסכת הארגונים. את עיקר המאמצים, אתם כבר יודעים, תשקיעו במציאת המקום האידיאלי ביותר. האפשרות של קיום האירוע במועדון עולה מיד לאוויר העולם, ויחד איתה שאלה מרכזית לא פחות: האם זה משתלם מבחינה כלכלית?

מגוון רחב של משתנים
הפקת אירוע אינה דבר פשוט אף פעם. גם מבחינה כלכלית, מדובר כאן על שורה ארוכה של פרמטרים, כל אחד מהם בעל עלות משלו, וכל אחד ישפיע גם על הסכום הסופי. אסור להתעלם מהעובדה שארגון של חגיגת בת מצווה כולל בתוכו גם הוצאות שלא ניתן בלעדיהן, דוגמת צילום "כלת" השמחה לבוק המסורתי, אוכל ושתיה, הנפקת הזמנות, הסעות עבור הילדים, אטרקציות – והרשימה עוד ארוכה.

חשוב לתת את הדעת על כך שמחיר חגיגת בת מצווה, במועדון כמו בכל מקום אחר, מושפע גם מגורמים חיצוניים, שלא קשורים בהכרח למועדון עצמו. התקופה הספציפית בשנה, או אפילו היום בשבוע, נכנסים לתמונה בנקודה הזו בדיוק. יש תקופות בישראל בהן עריכת אירועים יקרה בעשרות אחוזים מאשר בתקופות אחרות. לכל מועדון, כמובן, יש את המדיניות שלו ביחס לסוגיה זו, פונצקיה של הביקוש אליו בכל רגע נתון.

עלות ארגון בת מצווה, מטבע הדברים, קשורה גם במספר האורחים המוזמנים לאירוע. גם בהקשר הזה, כל מועדון עשוי להתייחס לנקודה באופן שונה: לראיה, יש מועדונים שדורשים תוספת תשלום עבור כל אורח מעבר למאה אורחים, מה שמשפיע על הסכום הכולל שמשלמת המשפחה.

הסיכום הכולל של ההוצאות
ניתן לראות, אם כך, שקשה להעניק תשובה חד משמעית לגבי המחיר הכולל של עלות אירוע בת מצווה במועדון. בכל זאת, הערכות גסות מדברות על סכום של כ-4,000-7,000 ש''ח, הכול בהתאם למקום שבוחרים, ולאופי האירוע שמעוניינים לארגן. עקב פערי המחירים הגדולים שעשויים להימצא בין מועדון ומועדון, מומלץ לקבל הצעות מחיר מיותר ממועדון אחד.

יחד עם כל החישובים הפיננסיים, אסור לכם לשכוח שהאירוע הזה מיועד, בראש ובראשונה, עבור הבת שלכם. הפכו אותה לאקטיבית בבחירה ובארגון, כך שבסוף היום האירוע ייתפר למידותיה. ההנאה שלה, וגם שלכם, תגבר בעשרות מונים בדרך זו.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ