03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
לחגוג בר מצווה בכותל

לחגוג בר מצווה בכותל

כשהילד שלכם מגיע לגיל מצווה הוא אירוע חגיגי ומשמח, לא רק עבור הילד אלא גם עבור ההורים , האחים , הסבתות וכל בני המשפחה. על פי הנוהג כל ילד המגיע למצוות עולה לתורה ומקריא את הדרשה עליה התכונן מספר שבועות מראש ובנוסף מארגנים לו הוריו בר מצווה באולם, או בגן אירועים.
בר המצוות של בני הנוער מסמלים את המעבר של הילד מהילדות אל הבגרות ועל כן זהו אירוע מכונן בחייו של הילד שיש לקחת אותו ברצינות ולשים עליו דגש הן מבחינת בית הכנסת והדרשה אותה מקריא הילד והן מבחינת האירוע לכל חבריו ובני המשפחה.

בר מצווה – חוויה שאין שנייה לה
רבים בוחרים לקיים את בר המצווה של הילד באולם או בגן אירועים שזהו האירוע המסורתי המוכר לכולם. ישנם הורים אשר מעוניינים להעניק לילד חוויה ייחודית ומרגשת אשר לא פוגשים בכל אירוע ועל כן הם עורכים את בר המצווה שלו בכותל, אליו מגיעים כל המוזמנים.

חווית הקדושה שקיימת בכותל היא ייחודית שלא ניתן לתאר אותה במילים , אלא לחוות אותה בשטח הלכה למעשה.

בר המצווה בכותל מתקיים בחלקו המערבי, והוא אינו כרוך בתשלום משום שמצווה היא לערוך את האירוע. יום בר המצווה הוא יום משמעותי ויום אשר אין לו תחליף.

מה כולל בר המצווה בכותל
בדיוק כפי שאתם מתכננים את בר המצווה של ילדיכם בגן או אולם אירועים, אתם יכולים לתכנן את בר המצווה בכותל. במהלך האירוע ילוו את הילד ואת קבוצת האורחים מדריכים אשר יענו על כל שאלה וכל צורך שיוגדר מראש בתאום איתכם.

ניתן לשלב בכותל הפעלות של הקבוצה על ידי המדריכים, לארגן ארוחת צהריים או ערב בהתאם לשעת בר המצווה שנקבע ועוד.למעשה אין הבדל מהותי בין בר מצווה באולם או גן אירועים, פרט לקדושה אשר שוכנת בכותל ומתמזגת עם האירוע של ילדיכם.

הינכם יכולים לתכנן את האירוע כך שאת התפילות תערכו עם ילדיכם ובני המשפחה בכותל , ואילו את ארוחת המסיבה תבצעו באחת המסעדות המובילות בירושלים וכך תיהנו מכל העולמות.

אירוע שתופס תאוצה
אם עד העשורים הקודמים הקפידו ההורים לערוך את טקס בר המצווה בבית כנסת או אולם / גן אירועים, הרי שכיום בר מצווה בכותל תופס תאוצה רבה. היציאה משגרת האירועים והחיפוש אחר אירוע מקורי ומיוחד במינו, מובילה משפחות רבות אל הכותל כדי להעניק לא רק לילד חוויה בלתי נשכחת אלא גם לחבריו ובני המשפחה.

כולנו אוהבים להיות מקוריים וייחודיים אך לא כולם יודעים כיצד להוציא זאת אל הפועל, ועל כן בר מצווה בכותל מאפשר זאת עבורכם ללא מאמץ וללא הוצאות גבוהות מדי. את האירוע תתכננו בהתאם לתקציב שלכם וליכולתכם הכלכלית ואין ספק כי האירוע מתאים לכל כיס.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ