03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה

לילדים – זאת הכול יודעים- יש אנרגיות בלתי נדלות, קל וחומר כאשר הם מכונסים יחדיו במסיבת יום הולדת בכלל ובמסיבת בר/בת מצווה בפרט. אחת האטרקציות היותר מלהיבות היא מתנפחים לסוגיהם.

יש מתנפחים שניתן ליהנות מהם בכל מתחם, לרבות בתוך אולם, כגון בובות, שערי כניסה ועוד, אבל יש (והם הרוב) סוגי מתנפחים, אשר על מנת להפיק ולמצות את מלוא פוטנציאל ההנאה משימוש בהם רצוי לאפשר את השימוש בהם במשטח גדול ופתוח, כגון מדשאה בחצר בית או בגן אירועים פתוח, בבריכת שחייה, בחורשה ועוד.

קיימים סוגים רבים של מתנפחים ובהם:  מתקן מתנפח כדורסל, בובות סומו וזירת סומו להתגוששותם, מזרן מתנפח למשחק 'הפל אותי',  מתקן מתנפח לריקוד רוק אן רול, מתנפח זירת אגרוף ( בזהירות ובצחוק, הא?), סימולטור גלשן, שער כדורגל, מתנפח מגלשה, מתנפח קליעה למטרה, מתנפח תותח קצף, מתנפחים אתגריים כגון קיר טיפוס, מתנפח גשר צף,   ועוד סוגים רבים וטובים להנאה ולשעשוע.

מתנפחים לארועים משפחתיים
באירוע משפחתי עלולים הילדים להשתעמם בהעדר גירויים מתאימים. מתנפחים לארועים משפחתיים עשויים לתת מענה מצוין, אטרקטיבי ואף אולטימטיבי, להפעלת הילדים ולמניעת שעמום. המתנפחים מאפשרים פעילות משותפת, חווייתית. הם מהווים, הלכה  למעשה, פעילות ספורטיבית המפעילה את הגוף ומרוממת את הנפש.

מתנפחים מהווים לא רק אטרקציה למסיבות בר/בת מצווה אלא הם, ובעיקר סוגים מיוחדים וייעודיים, מתאימים לילדים קטנים: מתנפח מיטת צעצועים, טרמפולינה, ג'ימבורי לילדים ועוד. ניתן להזמין סוגים שונים של מתנפחים לארועים משפחתיים על פי מיקום האירוע וגיל משתתפיו. ( ניתן, כמובן, להזמין מתנפחים המיועדים לכל הגילים).

אתם מוזמנים להתנפח
החוויה המזומנת למי שישתעשעו במתנפחים היא חוויה שמחזירה גם את המבוגרים לילדותם. יש משהו ברכוּת החומר שממנו עשויים המתקנים המתנפחים, באפשרות ובלגיטימציה להשתעשע בהם "כמו ילדים קטנים"- במירכאות ובלעדיהן, ההנאה המידית, הכרוכה בהיווכחות בהשפעה המרגיעה שבעצם השימוש במתנפחים, כל אלה הופכים את המתנפחים לחלק מבוקש ומועדף על רבים בארועים משפחתיים  בפרט ובארועים בכלל.

חשוב לציין כי ניתן להזמין ולקבל, לדוגמה, שער כניסה ייחודי, ממותג, עם שם הילד או הילדה החוגגים את בר/ בת המצווה, עם הדפסי תמונות שלהם, לרבות כיתוב מבוקש ועוד. מתנפחים הם אפוא "מכשיר" רב רושם, עצמתי, שימושי, דקורטיבי, חווייתי.

מתנפחים - מימד נוסף להנאה
מתנפחים מהווים גם ויש מקומות שבעיקר- מנוע ומנוף שיווקי אפקטיבי. רבים משלבים מוצרכים מתנפחים לעסקים ולהנאה. גם לארועים משפחתיים ניתן להסתייע, לדוגמה, באוהלים מתנפחים, בחליפות מתנפחות ועוד. גם במסיבות בר/בת מצווה ניתן להשתמש אם במתנפחים לתאורה, להקרנת סרטון וכאלמנטים עיצוביים בולטים וייחודיים.

אתם ודאי לא רוצים לנפח את ההוצאות אבל דווקא שימוש במתנפחים יאפשר לכם לשמור על מסגרת תקציבית שקבעתם מראש. מי מכם שרוצים שהאירוע שלהם יכלול אטרקציות ייחודיות מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר כדי להתחיל לשדרג עוד היום את האירוע החגיגי להנאת משתתפיו.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ