03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מועדון קליק - מועדון לכל אירוע

מועדון קליק - מועדון לכל אירוע

מועדון קליק זה מועדון במיועד לחגיגת אירועים בסגנון צעיר וחדשני. המועדון מציע מגוון אטרקציות שמותאמות במיוחד לצרכים של צעירים. תחת קורת תת אחת, מגוון של הרבה אטרקציות של כיף. מי שפונה למועדון קליק יודע שהחברה יבואו לאירוע לא בגלל שלא נעים לסרב, אלא הם יבואו מתוך שמחה.

חגיגת בר מצווה או בת מצווה
רעיון הדגל של מועדון קליק זה מסיבות בת מצווה או בר מצווה. כאשר הפרח הצעיר מגיע לגיל בגרות ניתן לחגוג את האירוע בעוד אולם שמציעה רחבת ריקודים. ברם, מועדון קליק בנוי בצורה כזו שיש בו די הרבה פעילויות שמעניינות צעירים (כמו למשל מסיבת בועות, מסיבת שלג ומשחקי play station). במועדון קליק ניתן לראות הרבה מראות של נשיקות, חיבוקים, אחווה ושמחה. את הפנינים הללו תמצאו פחות באולמות אירועים. לכן מועדון קליק יכול להיות דרך מצוינת לגבש מבחינה חברתית.

היתרון בגמישות ובגיוון
מדובר במועדון שבנוי מלכתחילה באופן כזה שיש לו מגוון רחב אטרקציות להציע. המגוון הוא כל כך מרשים, שניתן בהחלט לשער שאם יש הורה שרוצה אירוע בסגנון מסוים, הרי שהמועדון יוכל להתאים את עצמו לצורכי הלקוח. כך למשל, אם יש הורים דתיים שירצו חגיגה בסגנון יותר צנוע, הרי שניתן על ידי תיאום עם בעל המקום לבחון אלו אטרקציות שניתן לבחור להציע למשתתפי האירוע.

לעמוד הבית: מועדון לבת מצווה
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ