03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מועדון לבת מצווה עדיף מאולם אירועים

מועדון לבת מצווה עדיף מאולם אירועים

בת מצווה היא אחת מהחגיגות הגדולות בחייה של נערה, לפני שהיא חולקת אותה עם מישהו אחר (בעל וילדים, למשל), כשהיא כולה במרכז החגיגה. גיל 12, תחילת גיל ההתבגרות, מוסיף התרגשות נוספת לשמחה – עוד לא ממש אישה, כבר לא לגמרי ילדה. זמן הביניים הזה מציב לעיתים אתגר למארגני חגיגת הבת מצווה, ההורים והמשפחה – לאילו קהלים להתאים את האירוע? ילדים וילדות? מתבגרים ומתבגרות? ומה לגבי שאר קרובי המשפחה? אירוע הבת מצווה צריך לתת מענה לגילאים שונים, לתחומי עניין שונים, אפילו להעדפות שונות של אוכל ושתייה.

את הפתרון הנדרש לאירוע גמיש שכזה ניתן למצוא בתכנון בת מצווה במועדון, פתרון שהפך פופולרי בשנים האחרונות. בשונה מאולם אירועים, שבמרבית המקרים מציע חבילה קבועה של פתרונות – עבודה מול מספר ספקי מזון ושתייה, תקליטנים, מעצבים ותאורנים קבועים – מועדון, מעצם היותו קטן יותר, יכול להציע פתרון תפור ומותאם יותר לצרכי בת המצווה והאירוע החגיגי שלה.

פתרון מגוון – לילדים ולגדולים
רוב בנות המצווה, הנמצאות על קו התפר בין ילדות לבגרות, רוצות לראות בשמחתן גם את החברות והחברים בני גילן, וגם את בני משפחתן, בשלל גילאים. יש אף כאלו שבוחרות להזמין לחגיגה את הורי החברות הטובות שלהן. בשונה מימי הולדת שמיועדים בעיקר לבני אותו הגיל, או לשמחות משפחתיות אחרות, כאן יש צורך במתן מענה לטווח גילאים רחב. מדובר בתפריט מגוון יותר, היצע משקאות גם לגדולים וגם לקטנים, עיצוב ותאורה שיענו על שלל טעמים – בין אם מדובר בארגון המסיבה בחלל אחד או בבחירה להפריד את האירוע לשתי מתחמים, לגדולים ולקטנים. והחשוב מכל – תכנית האירוע, שיכולה להיות מורכבת ממסיבת ריקודים, הופעה, קטעי קריאה, הקרנת סרט, שירה בציבור ועוד. מבחר שכזה יכולים להציע מועדונים שעובדים עם ספקים רבים, ותמיד יכולים להרחיב את מעגל נותני השירות שלהם על מנת להיענות לדרישות בת המצווה.

שירותים נוספים לבת מצווה במועדון
מועדונים המציעים פתרונות למסיבת בת מצווה מנוסים בתפירת פתרון רחב היקף לכל צרכי האירוע, בשונה מאולם אירועים שלרוב אינו בנוי למתן פתרונות כאלה. צוות המועדון יכול ללוות את כלת בת המצווה בשעות שלפני המסיבה, דרך עזרה בבחירת השמלה, בפתרונות איפור ותסרוקת מקצועיים, הצעה לכניסה מרשימה לאירוע ממש כמו שרואים בטקסי הפרסים בטלוויזיה, תקליטן שיתאים את הבחירות המוסיקליות לטעמה של בת המצווה, ליווי של צלם מקצועי לכל אורך המסיבה, עזרה בתכנון התכנית האמנותית, ועוד.

בת מצווה היא ללא ספק אחד מרגעי השיא בחייה של נערה צעירה בדרכה להפוך לאישה. האירוע שחוגג את אותו היום צריך להיות מרגש ומשמח, ולכן כדאי להשקיע ולבחור מקום המתאים לכל צרכי היום המיוחד, המציע פתרון גמיש ועשיר ובעיקר מתאים לטעמה של בת המצווה.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ