03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
היתרונות של חגיגת בר מצווה באולם

היתרונות של חגיגת בר מצווה באולם

בר מצווה באולם – מכל הסיבות שבעולם
יש תחומים בחיים שבהם עדיף להיצמד לישן והטוב ולשמור על המקוריות לתחומים אחרים. חגיגות בר המצווה הן קרקע מצוינת לרעיונות מדליקים, אבל כשמדובר במקום שיארח את החגיגה, ניתן לומר שאלפי משפחות בשנה לא טועות – בר מצווה חוגגים באולם, ורבבות נערים שמחים על העניין הזה בכל שנה.

אם תשאלו מאה ילדים העומדים לקראת חגיגות בר המצווה שלהם היכן הם מעדיפים לערוך את השמחה, סביר להניח ש-95 מהם לפחות יענו בקול גדול "באולם". אומנם במהלך השנים ניסו בעלי אינטרס שונים למשוך את חגיגות בר המצווה למקומות שונים כמו בתי כנסת, אתרים מרכזיים כמו הכותל ומצדה ועוד. כל אלו רעיונות טובים כתוספת, אבל המנה העיקרית, רבותיי, חייבת להיות בר מצווה באולם.

אין כמו אולם כדי לחגוג כמו שצריך. עם שלל היתרונות, האטרקציות המלהיבות, והתחושה העומדת באוויר שבחגיגה הזאת נתנו את הכל כדי שחתן השמחה יהיה באמת מרוצה ושמח. בחירת אולם בר מצווה אינה משימה פשוטה, אך מרבית האולמות ערוכים מבחינת גודל, מבנה ואופי האירוע לארח מאות חוגגים. ודאו כי האולם בגודל המתאים (גם גדול מדי עלול להוות בעיה), ושכל האלמנטים הרצויים למהלך האירוע, כמו בר ממתקים, מקרן להצגת סרטון, רחבת ריקודים גדולה וכו', ישנם.

בר מצווה באולם – למה זה כדאי?
הרעיון לחגוג בר מצווה באולם משתלם מכל הבחינות והיתרונות שיש. הנה כמה יתרונות מרכזיים:
הגודל – מרבית האולמות רחבים וגדולים יותר מכל מקום אחר שבו תחפצו לחגוג, כמו מועדון לחגיגות בר מצווה, חצר בית, בריכה וכו'.
הניסיון – בעלי אולמות ומפיקי אירוע מנוסים בסוג כזה של אירועים, ולניסיון אין תחליף. קהל האורחים בבר מצווה שונה מקהל של חתונות או אירועים אחרים, ולכן הניסיון חשוב.
המחיר – ריבוי התחרות בין האולמות הוזיל את העלויות בעשרות אחוזים לעומת שנים עברו. התמורה שתקבלו עבור המחיר הכי טובה כשמדובר באולם.
האטרקציות – אולמות רבים מציעים שלל אטרקציות המתאימות לבר מצווה, כמו זיקוקים, תפריט מגוון לילדים ולמבוגרים, משחקים שונים (פלייסטיישן, טניס שולחן, סל, הוקי אוויר).
העיצוב – אולמות אירועים יפים יותר, מעוצבים בטעם טוב ומעניקים אווירה ייחודית אשר גורמת לאורחים לרצות להישאר זמן רב.

בנוסף לעניין התאמת הגודל למספר האורחים, חשוב לשים לב למספר אלמנטים נוספים בבחירת אולם בר מצווה. איכות הרמקולים בפרט והציוד בכלל חשובים במיוחד; בדקו את כל נושא הכשרות ודרשו לראות תעודות מתאימות; בררו לגבי סידורי האבטחה הקיימים במקום והאם הם משביעים את רצונכם; ודאו כי ההסכם עם בעל האולם הוגן ונותן מענה למקרים של תקלות שונות.
 
מבחינת עלויות, רוב העלויות מסתכמות במחיר המנה, כשבאולמות רבים כלולים במחיר גם תקליטן, עיצוב, הזמנות ועוד.  העלות משתנה בין העונות ובין ימות השבוע, ונעה בממוצע סביב 200-300 ₪.
אז למה לחפש אתונות כשיש מלוכה? בר מצווה באולם – ארמון החתן.  

לקריאה נוספת אודות מועדון לאירועים פרטיים
http://www.click-club.co.il/home/doc.aspx?mCatID=62534
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ