03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפים למסיבה מוצלחת

טיפים למסיבה מוצלחת

מי שמתכנן מסיבת בר מצווה או בת מצווה, מסיבת יום הולדת או סוויט 16 מבין די מהר – הילדים של הדור החדש רוצים את זה אחרת. מהיר יותר, רועש יותר, ייחודי יותר עם הרבה ומהכל.

מסיבה מוצלחת, שבסופה יוצאים כלת/חתן החגיגה מרוצים כמו גם ההורים והמשתתפים, תלויה בתכנון נבון אך עכשווי לפי אופי החוגג ואורחיו. אין שום קשר בין שפיכת סכומים גדולים של כסף והתעסקות רבה לבין הצלחת המסיבה. אחרי שנים של הפקת מסיבות מוצלחות לילדים ונוער, אנחנו ב'מועדון הקליק' רוצים לשתף אתכם בכמה טיפים חשובים בנושא:

אז מה הם סודות המסיבה המוצלחת
תיאום ציפיות ושיתוף – שלב התכנון עשוי להיות מלווה במתח ותסכול. כדי להמנע מזה, יש לערוך תיאום ציפיות בדיבור ובעיקר ברשימה קצרה, ומדורגת: מה הייתי חולם שיהיה? מה הכי חשוב לי מכל אלה? על מה אפשר להתפשר? מה אפשר לעשות? מה יהיה בפועל?

פרסום – בשביל שמסיבה תצליח צריכים לדעת עליה. חשוב לציין בבירור: מקום+מפה, שעה ותאריך מדוייקים, טלפון לבירורים ובכמה מילים קצרות מה צפוי. רצוי לנסח הזמנה על תמונה להפצה גם בפייסבוק ובוואטאפ ולשלוח בכמה מועדים שונים לפני המסיבה.

מיוחד או כמו כולם? – בפועל אנחנו רוצים גם וגם. צריך שיהיו במסיבה השלבים המוכרים: קבלת פנים, מינגלינג, הפעלה, כניסה, נאום וברכות, אוכל וריקודים, צילומים ומזכרות.  יחודיות אפשר לבטא בכל שלב בנפרד או בחלק מהשלבים, אבל חשוב שלחוגג יהיה את הטוויסט שלו. רוב הילדים מתנהגים שונה ליד ההורים שלהם, חלק רוצים להרשים וחלק מתביישים. תתייעצו איתנו.

מזכרות – לא לוותר על צילומי משפחה. עדיף להצטלם לפני שבאים האורחים. תמונות משותפות עם החברים חשובות לא פחות (גם על מגנטים). יש מגוון רעיונות יצירתיים שיכולים להזכר למשך זמן רב, כמו למשל לימוזינה לבת מצווה

בטיחות – סביבה בטוחה ומתאימה המאפשרת לחוגגים חופש תנועה תוך שמירה על כל כללי הבטיחות (אש, פינוי, עזרה ראשונה וכו') היא כלל ברזל חשוב. אף אחד לא רוצה שהיום שלו יהרס כי חפץ ערך כלשהו נפגע בבית בזמן המסיבה או חס ושלום ילד נפצע.

אוכל – ילדים לא מתייחסים לאוכל כבילוי נטו כמו מבוגרים. זה גם לא הזמן לכפות עליהם כללי תזונה. חטיפים, אוכל מהיר ומזין (שניצלונים, נקניקיות) ושתיה מגוונת עושים את העבודה יופי. חשוב לזכור כי שלב האוכל עשוי להפוך להתנפלות על השולחנות. יש לערוך בחכמה מספיק כלים ופיזור נכון של כל מה שמוגש כדי שכולם יהנו.

מוזיקה – תנו לחוגג לתאם עם הדי.ג'יי. החוגג יודע מה החברים שלו אוהבים לשמוע אבל הדי.ג'יי יודע מה עובד על הרחבה ומה נותן אנרגיה טובה. למשפחה יש חדר אחורי בו תוכל 'להתגונן' מהרעש.

הכי חשוב לנשום עמוק, לקחת את זה בקלות ולנסות לראות את הטוב בכל שלב.
לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
מאמרים

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ