03-904-9000 / 052-259-0410 - כתובתנו: צבי ברגמן 5, פתח תקווה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מועדון קליק
מועדון בר מצווהbar_mitzva_3bat_mitzva_1bat_mitzva_3birthdays_2the_club

מועדון קליק

ברחוב צבי ברגמן 5, באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה ממוקם האולם המתקדם ביותר מסוגו בארץ. במידה ואתם מחפשים את המקום המושלם כדי לערוך בו את מסיבת בר המצווה של ילדכם. אנו גם מציעים אפשרות לעריכת מסיבות בת מצווה
 
 
מה מציע לכם מועדון קליק:
  • המועדון מתפרש על פני שטח של 220 מ"ר כך שמספר החוגגים למעשה כמעט בלתי מוגבל
  • המועדון מאובזר במיטב הציוד הטכנולוגי שנחוץ כדי להפיק אירוע של פעם בחיים\
  • בין היתר תוכלו למצוא במועדון מערכת תאורה מודרנית וממוחשבת שפועלת בתיאום מושלם עם מערכת הסאונד המודרנית ועם אמצעי הפירוטכניקה, הבועות, השלג והזיקוקים.
  • בנוסף תמצאו במקום לא פחות משמונה עמדות עם קונסולות משחק (XBOX, Wii, SONY Playstation 3) ולמי שמעדיף משחקי שולחן, העמדנו בסמוך לרחבה מגוון של שולחנות משחק מקצועיים כגון הוקי אוויר, ביליארד וכדורגל שולחן
  • עוד תמצאו במועדון קליק מערכת מולטימדיה בעזרתה תוכלו להקרין סרטונים, ברכות מרגשות וקליפים שאהובים במיוחד על כלת החגיגה
  • אפשרות לעריכת חגיגות ימי הולדת למגוון גילאים, כאשר הכל נעשה בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוח
לפנק, לפנק, לפנק 
מסיבה שמופקת במועדון הקליק מתחילה עוד לפני שהדי ג'יי המיומן שלנו משמיע את הביט הראשון. למעשה המסיבה מתחילה עוד לפני שהחבר הראשון ייכנס לאולם. צוות המועדון ישמח לפנק אתכם בחבילה מקיפה של פינוקים שכוללת בין היתר פוסטר ענק של כלת השמחה במתנה כדי לקדם את האירוע, בוק צילומים מקצועי, הזמנות אישיות לילדי הכיתה והחברים הקרובים ועוד. במידה ותרצו להצטרף לחגיגה מבלי להפריע למהלכה, תוכלו להתרווח בחדר ה V.I.P ולצפות במתרחש על הרחבה בעזרת מסכי ה- LCD שממוקמים בחדר.

מקצועיות מא' ועד ת' 
אנשי הצוות של מועדון קליק מיומנים ביותר בעבודה עם ילדים ויודעים איך להרקיד ולהלהיב את הקהל תוך שימת כלת השמחה במרכז האירוע. בנוסף, במקום נוכח בכל עת מאבטח מוסמך וחמוש. במהלך שנות הפעילות של המועדון שנפתח בשנת 2007, הופקו במקום מאות אלפי אירועים חגיגיים ובלתי נשכחים שתמיד העלו את מפלס הפופולאריות של בנות המצווה החוגגות. במידה ואתם מחפשים מועדון בת מצווה בפתח תקווה, אנחנו שמחים להודיע כי הגיע הקץ לחיפושים. הגיע הזמן שנערוך היכרות. מספיק מבט אחד ברחבה המרווחת כדי להתרשם ולהתאהב. להתראות בקרוב. 
 
קלק - מועדון בת מצווה מספר אחד

לצפייה בגלריית תמונות
ספר אורחים
פרופיל

03-904-9000

052-259-0410

כתובתנו:
צבי ברגמן 5, פתח תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר  |  הקמת אתרים: ארטוויז'ן בע"מ